Úvod > ŠD > ŠD - Aktuality > Závěr roku ve školní družině

Závěr roku ve školní družině

Školní rok se nachýlil ke svému konci nejen ve škole, ale také v naší školní družině. A s tím souvisí i zvládnutí několika výzev a úkolů, ale věřím, že i prožití hezkých chvil. Právě konec června je vhodný pro ohlédnutí za uplynulým obdobím a zhodnocení toho, co se povedlo, ale i toho, co by se dalo zlepšit.

S dětmi bilancujeme, v jednotlivých odděleních probíhá vyhodnocení celoročních družinových her, slavíme konec školního roku a odměňujeme ty nejvíce aktivní, kterým se práce dařila nejvíce.

Nezapomínáme ani na hry a zábavu. Když se počasí příliš nevyvedlo, zůstali jsme ve třídě a děti si hrály nejrůznější hry, stavěly ze stavebnic, kluci např. z lega vytvořili bezvadné bludiště …

A dokonce uspořádali soutěž dvou týmů o nejlepší stavbu z lega. O vítězi rozhodovaly děti ze všech oddělení a byl také odměněn.

Ale když se pořádně oteplilo a ukázalo se sluníčko, děti si podle receptu umíchaly směs, a to teprve mohla na školním hřišti začít ta správná zábava s megabublinami.

Jedno červnové odpoledne nám také jedna z maminek přinesla ukázat čerstvě vylíhnutá kuřátka, aby se s nimi děti mohly potěšit a pomazlit.

Doufáme, že si děti školní rok ve školní družině užily, a stejně tak si teď užijí také zasloužené prázdniny.

Děkujeme také Vám, rodičům, za spolupráci, přejeme všem krásné prázdniny a těšíme se na Vás na všechny zase v novém školním roce.

Kolektiv vychovatelek ŠD